اهداف و چشم اندازها

شرکت کشت گسترتبریز همواره برای پیشرفت و توسعه خدمات خود به کشور اسلامی سناریو های مختلفی را مد نظر داشته که در زیر به رویکرد و چشم انداز این شرکت با توجه به این سناریو ها میپردازیم.

در ابتدا باید این نکته را متذکر شویم که این شرکت با تکیه به بخش تحقیق و توسعه خود توانسته راههای توسعه را برای خود هموار سازد. در این میان چند نکته برجسته به نظر میرسد که راه توسعه و چشم انداز این شرکت را روشن تر میکند.

 

بخش تحقیق و توسعه شرکت کشت گستر تبریز

نکته اول اینکه این شرکت با همکاری شرکتهای دانش بنیان در زمینه صنعت و کشاورزی تلاش نموده است همواره دانش فنی خود را به روز نماید و بابهره‏ گیری از توانمندی های موجود در متخصصین دانشگاهی کشور نقش مثبتی در روند استقلال میهن اسلامی داشته باشد و با حمایت از پژوهشگران دانشگاهی به تجاری سازی ایده های دانشگاهی بپردازد.

نکته دوم اینکه شرکت کشت گسترتبریز با توجه به پتانسیلی که دارد میتواند در دیگر زمینه های صنعتی در تولید ملزومات و مواد اولیه صنعتی فعالیت گسترده‎ای داشته باشد. همچنانکه قبلاً در کارنامه خود تولید قطعات و ملزومات اولیه دیگر بخشهای صنعتی را دارد.

نکته دیگر نیاز کشور به هماهنگی بخشهای مختلف صنعتی و نیل آنها به سمت خودباوری و استقلال میباشد.

بخش تحقیق و توسعه شرکت کشت گستر تبریز

با توجه به مطالب بالا شرکت کشت گسترتبریز در نظر دارد تا در آینده با رویکرد وسیعتر در کشور ایفای نقش کند که مبتنی بر تحقیق و توسعه ، تامین قطعات و ملزومات اولیه دیگر بخشهای صنعتی و حمایت از طرح ها و شرکتهای دانش بنیان میباشد.


درباره ما

پیام مدیر عامل

 

Please publish modules in offcanvas position.